Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Dokumentacja techniczna bardzo starego auta

postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiperdorris2494

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Volkswagen Crafter (2E)
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Maj 2015, 18:00
Temat postu:

Dokumentacja techniczna bardzo starego auta

Witam, jestem zwykłym hobbystą, a tematem jest "grzebanie" w starych wózkach. Ostatnio wynalazłem piękny samochodzik, z 1968 roku. Stan tragedia, facet trzymał to "cacko" 40 lat w kącie podwórza, ściągnąłem go do siebie i próbuję coś zrobić. Wynalazłem w necie jakieś szczątki opisu tego silnika, ale potrzebuję kogoś kto ogarnia angielski w temacie moto. Specjalista - tłumaczenia techniczne - potrzebny od zaraz. Proszę tylko o przystępne ceny. A jak nie, to może znacie kogoś kto by to ogarnął? Pozdrawiam
Powrót do góry
Extraleontine73

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Konin
Posiadane auto: Land Rover Range Rover
Wysłany: Wto 05 Maj 2015, 18:53
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Dokumentacja techniczna bardzo starego auta

Ogarną ten temat to ci firmy w necie, jeśli chodzi o szybko, a jest ich trochę. Chociaż musisz patrzeć na zakres ich usług, jeśli chodzi ci o techniczne słownictwo. Wydaje mi się, że tu będziesz miał już zawężone pole do obszukania. Tutaj nikt ci tego nie zrobi, bo wiesz, że za takie usługi to trzeba zapłacić troszkę, prawda? Także lepiej poszukaj jakiegoś profesjonalisty w necie:-) Powodzenia
Powrót do góry
Colin2449

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnowskie Góry
Posiadane auto: Skoda Felicia (6U)
Wysłany: Wto 05 Maj 2015, 21:34
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Dokumentacja techniczna bardzo starego auta

Witaj, nikt za darmo tego nie przetłumaczy, bo na tłumaczeniach specjalistycznych się zarabia. Jeśli zależy Tobie na jakości tłumaczenia to musisz zgłosić się do profesjonalnej firmy tłumaczeniowej, która dodatkowo specjalizuje się w tłumaczeniach specjalistycznych. Ja tak robiłem gdy pilnie potrzebny mi był tlumacz polsko rosyjski. Cenowo różnie to wygląda to zależy od stopnia złożoności tłumaczenia, ale myślę, że około czterdziestu złoty za stronę.

Ostatnio zmieniony przez Colin2449 dnia Pon 18 Maj 2015, 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KarinVIP83

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Wejherowo
Posiadane auto: Rover 45
Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 07:36
Temat postu:

Dokumentacja techniczna bardzo starego auta

Hej, oj mój poprzednik ma trochę złe info, takie tłumaczenia specjalistyczne w zakresie języka ma już wiele biur, rzeczywiście kliknij i wujek google Wink Ci pomoże, cennik i szybka usługa przez mejla i problem rozwiążesz.
Powrót do góry
DEREKWRO1253

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Radomsko
Posiadane auto: Volvo V70/XC70
Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 19:27
Temat postu:

A gdzie szukasz? Czy jest możliwość pracy korespondencyjnie? W Warszawie jest kilka biur tłumaczeń, które można z czystym sercem polecić, mówiąc szczerze zależy czy chcesz aby Twoje tłumaczenia były tanie i ograniczały się do przekazania sensu czy są to tłumaczenia do dalszego wykorzystania i zależy Ci na sformułowaniu w języku polskim takiej samej treści.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 19:27
Temat postu:

reklama

Powrót do góry
Transit 2

Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość / region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 20:50
Temat postu:

Witam.
Cytat:
Wynalazłem w necie jakieś szczątki opisu tego silnika, ale potrzebuję kogoś kto ogarnia angielski w temacie moto
Jeżeli chcesz przetłumaczyć opis silnika który jest po angielsku, to nie musisz iść do tłumacza, no chyba że chodzi ci o rejestrację tego auta to owszem tylko tłumacz przysięgły.
Tłumaczenie instrukcji obsługi silnika, wystarczy z tego linku korzystać: https://translate.google.pl/
SoulRea

Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Sro 06 Maj 2015, 22:18
Temat postu:

Translator Google sprawdza się w kwestiach typu ( Ala ma kota ,a kot ma łomot ) Ala has a cat , and the cat has thud .
Jeśli chodzi o tłumaczenie literatury technicznej niestety jest bezradny.

Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: honda jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Fiat Uno 2000 Mruczek w aucie
Piwa: 157/47
Wysłany: Sro 08 Maj 2019, 13:22
Temat postu:

Kolega niech przynajmniej napisze jaka to marka i model tego cacka. Wtedy coś można poszukać, bo taka rozmowa to tylko dywagacje nad czymś i o niczym.
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: