Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Motoryzacja ) Kupno samochodu używanego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VR46

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Wcześniej BMW E39, Planuje Kupno Slk
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 20:27
Temat postu:

Kupno SLK 230 , POMOCY!


Witam wszystkich przymierzam się do kupna SLK 230 R170.

Zauroczył mnie ten mercedes w Wiedniu na ulicy.. jest po prostu inny od reszty aut i ma charakter. Wiele osób twierdzi że to auto dla Kobiet , auto dla gejów itd. Smile myślę że są w błędzie.

Wcześniej posiadałem BMW E39 , bardzo wygodne auto i drogie w utrzymaniu , ale jej historia skończyła się bardzo przykro.

Poszukiwałem auta sportowego lub Cabrio. Mazda mx5 , bmw z3 itd i najbardziej odpowiada mi mercedes ze względu na dach metalowy oraz silnik.

Chciałbym od czasu do czasu skoczyć na tor np raz na pół roku, Oraz oczywiście lato otwarty dach Very Happy

Panowie i Panie czy to Auto nadaje się jako sportowe auto ? Cena do max 20 tyś, patrze także na utrzymanie auta i spalanie. Mercedes jest podobno solidnym i mało awaryjnym autem. Mam przeznaczone na to 4 miesiące do Grudnia żeby znaleść odpowiedni , dobrze wyposażony i zadbany egzemplarz. Nie poszukuje auta do lansu , potrzebuje solidne auto do zabawy np tor ale również do podróżowania
Powrót do góry
gadu-gadu
archive_67

Auto Maniak



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 522


Piwa: 38/3
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 20:44
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


Miło, że chcesz kupić SLK, silniki tylko od 192 KM Smile ciężko będzie o zadbana sztukę, ale grunt by dach pracował prawidłowo, był prosty a środek sobie możesz odświeżyć - pokazywaliśmy jak to robić...

Szukasz sztuki która już jest na tip top czy jesteś w stanie sam sobie doprowadzić do porządku ?

powiadasz na tor ? ASR wyłączalne na stałe tylko z bezpiecznika, button wbrew pozorom niewiele pomaga Smile słabe to auto na tor...

Pozdrawiam
Powrót do góry
VR46

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Wcześniej BMW E39, Planuje Kupno Slk
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 20:58
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


rolandinho napisał:
Miło, że chcesz kupić SLK, silniki tylko od 192 KM Smile ciężko będzie o zadbana sztukę, ale grunt by dach pracował prawidłowo, był prosty a środek sobie możesz odświeżyć - pokazywaliśmy jak to robić...

Szukasz sztuki która już jest na tip top czy jesteś w stanie sam sobie doprowadzić do porządku ?

powiadasz na tor ? ASR wyłączalne na stałe tylko z bezpiecznika, button wbrew pozorom niewiele pomaga Smile słabe to auto na tor...

Pozdrawiam


Znajomy miał tą jednostkę w swoim CLK jeden orginalny drugi tuning przez Carlsson (245 koni bodajże ) Smile
Szczerze nie stać mnie na 3,2 v6 więc dlatego ten silnik , w planach może chiptuning zobaczymy.
Chciałbym zadbanej sztuki do 20 tyś jestem w stanie kupić coś co po prostu będzie rzeczywiste na swój stan ? na Alledrogo jest kilka egzemplarzy ale innaczej to wygląda na zdj innaczej na żywo.

Jak to jest z utrzymaniem auta nie mówię o bendzynie, np części ? Mam porównanie do BMW gdzie nowy amortyzator jeden kosztował w okolicach 500 zł a pompa wspomagania 450 zł używana Smile Lub regeneracja maglownicy 1000 zł Smile

Głównie mam motocykl na tor ale chciałbym od czasu do czasu pośmigać autem po torze. Lubie ostrą jazdę ale nie jestem piratem drogowym czyli w miejscach gdzie można.

Interesuje mnie zawieszenie auta i zachowanie na drodze, przyczepność układ jezdny bo na torze nie zawsze jest najważniejszy silnik ale dobrze wyważenie auta czy po prostu układ jazdy nie każde auto nadaje się do tego. Nie chodzi tylko o tor ale także o drogę publiczną. W bmw miałem 150 koni na vanosie także przeskok będę miał delikatny Smile

Chciałbym za tą cenę kupić Mercedesa w orginale lub w amg pakiet. bez wiejskich tuningów.
Powrót do góry
gadu-gadu
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 21:06
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


Nie cytujemy posta,jeżeli odpisujemy tuż pod nim.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
archive_67

Auto Maniak



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 522


Piwa: 38/3
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 21:21
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


Cytat:
w planach może chiptuning zobaczymy
- watpie że ktoś się podejmie - to już stare szroty, a tunnig głównie polega na zmianie kółka Smile CLK'owcy mają nawet swój temat rzeka o tym ilu wyszło a ilu nie Smile

Cytat:
Alledrogo jest kilka egzemplarzy
pokaż co cie interesuje i co już widzisz "nie tak" - zawsze coś można doradzić

Cytat:
Jak to jest z utrzymaniem auta
Sypią się takie rzeczy jak przepływki, siłowniki dachu, elementy wnętrza, zawiasy w drzwiach Smile
Odnośnie cen wpisz sobie parę pozycji w intercarsie będziesz miał wgląd, Ja uważam, że ceny jak na rocznik są duże ale jak na markę umiarkowane Smile

Cytat:
chciałbym od czasu do czasu pośmigać autem po torze
kopresor w naszych szrotach jest dość specyficzny i twierdze nawet, że to muł - ale gdy już ruszy....ciężko to zatrzymać Smile

Cytat:
Interesuje mnie zawieszenie auta...

-zawieszenie jak w średniej klasie sedanie Smile płaski, szeroki, gumy szersze na tyle - sztywno, wszystko czuć - komfort żaden, trzeba to lubić i tyle. Ja obecnie mam prawie łyse gumy na tyle to do zakrętów jestem przygotowany zwłaszcza gdy pada, zimą trzeba umieć jeździć, ale co ja będę tłumaczył kierowcy BMW Smile Przyczepność jest najlepsza jak dach zejdzie do bagażnika...z tym wyważeniem to Niemców poniosło trochę, ale jak mamy dach tudzież dodatkowe kilogramy w bagażniku to już jest normalnie, ogólnie mimo, że mały i niski to podatny jest na strzały wiatru na trasie o ile jedzie się do 120 to luz ale przy 180 wyjście za tira albo "powiew" wiatru trzeba kontrować Smile i to przy nienagannym zawieszeniu...

Oczywiście nie mówię, że każdy tak ma, ale mam już druga SLK (pierwsza się sprzedaje i się sprzedać nie może) no i tu i tu mam podobne doświadczenia.

Cytat:
amg pakiet.
obawiam się, że będzie ciężko z tym pakietem, jak już coś jest innego z opisem "AMG" to świadczy tylko o grubej po-wypadkowości i montażu niefabrycznych elementów Smile

To tyle Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 21:21
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
VR46

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Wcześniej BMW E39, Planuje Kupno Slk
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 11 Sie 2014, 22:01
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


Oczywiście skrzynia manual:
1.
http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-230-C33776651.html

2.
http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-230-C34064267.html

3.http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-230-biale-skory-super-stan-szwajcar-C33635926.html

4. http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-230-full-full-dvd-skora-ideal-super-C33769761.html

5. http://otomoto.pl/mercedes-benz-slk-230-skrzynia-manual-klima-dach-100-sprawne-C33945212.html

MAm 4 miesiące na znalezienie dobrej sztuki jestem cierpliwy i z zestawem amg może uda mi się znaleść za 20 tys .

Może zapytam wprost: Czy Mercedes SLK r170 jest autem sportowym , czyli trzyma się drogi ma dobry układ jezdny i dobrze się go kontroluje? Czy po prostu to auto wyglada jak auto sportowe ale niestety jest zwykłym autem typu sedan ( dupy nie urywa)

w grę wchodzi sportowe zawieszenie z mojej strony czyli sprężyny itd. Dziękuję za pomoc
Powrót do góry
gadu-gadu
archive_67

Auto Maniak



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 522


Piwa: 38/3
Wysłany: Wto 12 Sie 2014, 08:07
Temat postu:

Re: ( Motoryzacja ) Kupno SLK 230 , POMOCY!


Aby nie oczerniać/chwalić publicznie czyichś aut, wysłałem PW z uwagami do tych egzemplarzy Smile


Pozdrawiam
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Motoryzacja ) Kupno samochodu używanego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Motoryzacja ) Kupno samochodu używanego


VolvoV60

43 900

2013r.

190 000 km

śląskie

VolvoXC 60

56 900

2010r.

208 569 km

śląskie

VolvoS60

18 500

2006r.

234 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoS90

125 000

2017r.

210 000 km

mazowieckie

VolvoXC 90

44 900

2007r.

213 783 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System