Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S60 ) s60 d5



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sid80

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): opole
Posiadane auto: s60 d5 2004 163KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Mar 2011, 18:54
Temat postu:

s60 d5


Witam, ja jeżdżę Volvo s60d5 2004r, 163KM.
Ocena w kilku słowach to świetny wygląd, świetny silnik z niezłym kopem. Spalanie jest ok 7,3l średnio i to nie z kompa bo do tego odczytu można spokojnie litr dodać.
Autko wymaga dbania o detale, czyste paliwo, umiejętność prowadzenia i obchodzenia się z dieslem, kultura jazdy, można przycisnąć i się pościgać ale przy pewnych spełnionych warunkach, na dłuższą metę do wariacji lepiej kupić benzynę. Ja za swoje dałem 37koła i obejrzałem 10 różnych s60 d5 łącznie z jazdą próbną i jak chce się dobre Volvo to niestety trzeba te 35 - 40 tyś dać inaczej to raczej padaki.
Podsumowując autko ładne zawsze mi się podobało ale jeżeli w zanadrzu nie masz wolnych 10 - 15 tyś to nie radzę kupować. jak powiedziałem autko lubi być dobrze obsługiwane, dajcie je fachowcom do roboty a nie sami po garażach bo długo nie pojeździcie. Dla planujących kupić: ja do mojego włożyłem już ok 3 tyś tylko na części eksploatacyjne tj. rozrząd kompletny, przegląd, uszczelka pod klawiaturą, gumy przy wahaczach i jedna poduszka pod silnikiem( z robocizną, wymieniłem to bo lubię komfort i cichą pracę, bez stuków, puków itd) Przydało by się jeszcze zrobić pomału tarcze ham przód tył, przednie amory powolutku, klocki ham to kolejne 2,5 tys ale niestety nie unikniecie tego kupując samochód używany - normalna sprawa. ja mam 140 tyś przebiegu, serwisuję w volvotech, nieautoryzowany serwis tańszy blisko o połowę. Generalnie polecam ale nie ludziom, którzy uzbierali z ciężką biedą często na kredyt tylko na zakup auta, bo pójdziecie z torbami. To nie astra ani passat gdzie można byle gdzie coś kupić i byle gdzie wymienić. Trzeba sobie wliczyć spore koszty eksploatacji aż do momentu doprowadzenia auta do perfekcyjnego stanu technicznego. Do tego oczywiście ubezpieczenie z 1000zł, jakieś oponki np.17' też sporo kosztują, w ogóle drobnostki nie schodzą poniżej 100zł w tym aucie i z tym trzeba się liczyć.
I taka ciekawostka, bo jeździłem s80 3l benzyna bodajże 230KM i jeździłem 2l też coś koło 200KM(samochody zastępcze), dane tech tych aut są lepsze niż d5 i przyśpieszenie na papierze niby też, ale w rzeczywistości przesiadając się z d5 do benzyny nawet 3l to słowem muł z tej benzyny i to straszny , dopiero koło 5tyś obrotów to zaczyna coś tam jechać, ja w d5 wówczas jestem już daleko z przodu Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo S60 »

Opinie o samochodach Volvo S60 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S60 ) Oceń swoje auto

11) s60 d5 »
19) silnik »

VolvoS60

66 900

2015r.

153 606 km

mazowieckie

VolvoV40

39 900

2014r.

221 000 km

śląskie

VolvoV40

55 900

2016r.

204 773 km

mazowieckie

VolvoS90

125 000

2017r.

210 000 km

mazowieckie

VolvoV50

15 900

2007r.

267 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System