Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GOSU25

Debiutant



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czesławów
Posiadane auto: volvo v40 1.8 1997
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 14 Lut 2011, 21:19
Temat postu:

Bujanie kierownicą


Witam mam taki problem już szukałem podobnych sytuacji ale jakoś nie moge znaleźć po zimie zaczeło bujać mi kierownicą i nie mylić z drżeniem poprostu buja prawo lewo koła wyważałem i nic a nie chce pakować się w niepotrzebne koszty bo akurat teraz powiem szczerze mam dołek finansowy buja przy różnych prędkościach raz mocniej raz słabiej a jak rano wyjadę do pracy potrafi wogóle nie bójać przez jakiś czas czyli tak kilometr i znowu to samo jedni mówią że opony inni że tarcze a jeszcze inni że maglownica byłem na stacji diagnostycznej u znajomego pukał stukał i nic nie wymyślił luzów nie stwierdził jeszcze myślałem o zamianie całych kół ale tu pojawia się problem bo ja ich nie posiadam a w okolicy brak znajomego żeby porzyczyć na chwile więc jeśli znalazł by się przy okazji ktoś z okolic kutna i mógłby na chwile wrzucić mi dwa kółka jakoś byśmy się dogadali to byłbym dozgonnie wdzięczny pozdrawiam i za jakie kolwiek zainteresowanie tematem z góry dziękuje Rolling Eyes
Powrót do góry
borystb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 335
Skąd jesteś (miejscowość / region): Frei Stadt Danzig ;D
Posiadane auto: Volvo V40 1,9d 2001 T3, Volvo S40 2,0d 2007 D3
Piwa: 39/29
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 13:00
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą


kupel a zamień tylne koła na przednie i zobacz jaki będzie efekt Question nie masz całego kompletu ale tak zobaczyć możesz Very Happy kto wie a może problem jest właśnie w kołach
_________________

Gdybym się mylił... poprawcie mnie Very Happy
Piwko jak pomogłem Smile
Powrót do góry
GOSU25

Debiutant



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czesławów
Posiadane auto: volvo v40 1.8 1997
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 24 Lut 2011, 21:24
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą


tak zrobiłem i nic ale teraz po opadach śniegu zauważyłem ciekawą rzecz mianowicie jadąc po asfalcie boki były pokryte lodem i śniegiem natomiast środek był czarny i teraz jadąc prawym kołem po lodzie a lewym po asfalcie nie bujało kierą potem jechałem obydwoma kołami po asfalcie bujało jak cholera więc zjechałem i teraz lewe koło jechało po lodzie a prawe po asfalcie i okazało się że też buja kierą więc wniosek że gdy prawe koło idzie po lodzie wtedy nie buja kierą czy to możliwe że to właśnie w tym kole coś się dzieje za podpowiedzi dziękuje Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy


VolvoV50

15 900

2007r.

267 000 km

śląskie

VolvoV40

49 800

2017r.

178 000 km

małopolskie

VolvoV40

38 900

2014r.

184 671 km

śląskie

VolvoXC 60

63 900

2014r.

214 375 km

śląskie

VolvoS90

101 544

2017r.

85 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System