Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GOSU25

Debiutant



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czesławów
Posiadane auto: volvo v40 1.8 1997
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 14 Lut 2011, 21:19
Temat postu:

Bujanie kierownicą


Witam mam taki problem już szukałem podobnych sytuacji ale jakoś nie moge znaleźć po zimie zaczeło bujać mi kierownicą i nie mylić z drżeniem poprostu buja prawo lewo koła wyważałem i nic a nie chce pakować się w niepotrzebne koszty bo akurat teraz powiem szczerze mam dołek finansowy buja przy różnych prędkościach raz mocniej raz słabiej a jak rano wyjadę do pracy potrafi wogóle nie bójać przez jakiś czas czyli tak kilometr i znowu to samo jedni mówią że opony inni że tarcze a jeszcze inni że maglownica byłem na stacji diagnostycznej u znajomego pukał stukał i nic nie wymyślił luzów nie stwierdził jeszcze myślałem o zamianie całych kół ale tu pojawia się problem bo ja ich nie posiadam a w okolicy brak znajomego żeby porzyczyć na chwile więc jeśli znalazł by się przy okazji ktoś z okolic kutna i mógłby na chwile wrzucić mi dwa kółka jakoś byśmy się dogadali to byłbym dozgonnie wdzięczny pozdrawiam i za jakie kolwiek zainteresowanie tematem z góry dziękuje Rolling Eyes
Powrót do góry
borystb

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 335
Skąd jesteś (miejscowość / region): Frei Stadt Danzig ;D
Posiadane auto: Volvo V40 1,9d 2001 T3, Volvo S40 2,0d 2007 D3
Piwa: 39/29
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 13:00
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą


kupel a zamień tylne koła na przednie i zobacz jaki będzie efekt Question nie masz całego kompletu ale tak zobaczyć możesz Very Happy kto wie a może problem jest właśnie w kołach
_________________

Gdybym się mylił... poprawcie mnie Very Happy
Piwko jak pomogłem Smile
Powrót do góry
GOSU25

Debiutant



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Czesławów
Posiadane auto: volvo v40 1.8 1997
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 24 Lut 2011, 21:24
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Bujanie kierownicą


tak zrobiłem i nic ale teraz po opadach śniegu zauważyłem ciekawą rzecz mianowicie jadąc po asfalcie boki były pokryte lodem i śniegiem natomiast środek był czarny i teraz jadąc prawym kołem po lodzie a lewym po asfalcie nie bujało kierą potem jechałem obydwoma kołami po asfalcie bujało jak cholera więc zjechałem i teraz lewe koło jechało po lodzie a prawe po asfalcie i okazało się że też buja kierą więc wniosek że gdy prawe koło idzie po lodzie wtedy nie buja kierą czy to możliwe że to właśnie w tym kole coś się dzieje za podpowiedzi dziękuje Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S40 & V40 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy


VolvoS60

61 900

2017r.

135 000 km

mazowieckie

VolvoV60

28 900

2011r.

308 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoV50

15 900

2008r.

226 000 km

mazowieckie

VolvoXC 90

46 900

2008r.

193 430 km

lubelskie

VolvoInny

122 000

2018r.

189 200 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System