Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo V50 ) praca silnika na 1 cylindrze ???



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo V50 ) Silnik iskrowy -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalb

Czytelnik



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): WROCLAW
Posiadane auto: VOLVO V50 2.0 D, rocznik 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 17 Lut 2013, 14:09
Temat postu:

praca silnika na 1 cylindrze ???


Witam Wszystkich,

Posiadam volvo v50 2.0 D , rocznik 2004/2005.
Rok temu auto mialo wstawiony nowy EGR, ostatnio chcialem zapalic i po przekreceniu kluczyka w silniku slychac gluchy stukot, tak jakby tylko 1 cylinder pracowal, i po kilkunastu sekundach motor zgasl...???

Pytanie :

1. poniewaz auto stoi dluzszy czas niejezdzone i mam alsby akumulator, to jak nie jezdze to zdejmuje kleme od akumulatora, potem ja zakladam, dodam ze jak nie zdejmuje klemy to po kilu dniach akumulator jest doszczetnie rozladowany. W momencie jak zakladam kleme, to bardzo iskrzy ???

2. Od momentu wymiamy nowego EGR zrobilem kilka tys km - czyzby EGR znowu padl ?

3. czy fakt czestego zdejmowania klemy mogl wplynac np. ze cos polecialo, i auta w sumie nie idzie uruchomic ?

4.przedwczoraj jescze wykrecilem swiece, i 3 byly spalone - kupilem wi wkrecilem nowe, i dalej nie pali, dalej jakby jeden gar chodzil i znowu po kilunasti sekundach gasnie....

Czy mial ktos moze podobny przypadek, czy zresetowanie bledow komputera cos by dalo, a moze odczepic calkowicie wtyczke egr ?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc,
juz mi rece opadaja...

michal
Powrót do góry
kolegaroberta

Czytelnik



Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lidzbark Warmiski
Posiadane auto: V50 136 KM 2004r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Mar 2013, 11:03
Temat postu:

1 cylinder V50 2.0 D 2004


Witam
miałem ostatnio podobny przypadek, przekręciłem kluczyk w stacyjce i silnik zaczął stukać i strasznie kopcić po 2 minutach zgasł. Nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Generalnie nie daje rady w mrozy. Akumulator na jesieni wymieniłem na nowy, ale to nie przyniosło oczekiwanego efektu, dalej krzyczy, ze jest rozładowany? Na jesieni przed sezonem zimowym samochód był przeglądany i resetowane wszystkie błędy. Nie znam się na mechanice samochodowej ale przypadek podobny do twojego. Jak znajdziesz przyczynę lub rozwiązanie podziel się na forum.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo V50 ) Silnik iskrowy -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo V50 »

Opinie o samochodach Volvo V50 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo V50 ) Silnik iskrowy -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy.


VolvoV60

43 900

2013r.

190 000 km

śląskie

VolvoV60

34 900

2013r.

259 000 km

łódzkie

VolvoV60 Cross Country

86 900

2017r.

83 000 km

mazowieckie

VolvoXC 60

80 900

2014r.

99 000 km

łódzkie

VolvoS60

61 900

2017r.

135 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System