Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S80 ) Volvo S80 2.4D5 Lux 2007



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S80 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukasz Z

Stały Bywalec



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 154
Skąd jesteś (miejscowość / region): Basingstoke
Posiadane auto: Renault Grande Scenic II 1,9dci 2005, Volvo S80 2,4 D5 LUX, Geartronic, 2007
Piwa: 15/11
Wysłany: Pon 07 Kwi 2014, 09:14
Temat postu:

Volvo S80 2.4D5 Lux 2007


Witam

Moje mondeo w koncu zaczelo byc juz starawe i stalo sie malo oplacalne w naprawie, koszty napraw vs wartosc.

Polowalem na S60, ale nic ciekawego w moim zakresie pienieznym nie moglem znalezc, zgodnego z moimi wymaganiami, wiec przerzucilem sie z poszukiwaniami na S80, kilka fajnych perelek znalazlem, ale niestety dosc szybko zniknely z ogloszen, az w koncu trafilem na ten egzemplarz.
Jest to S80 2,4 D5 w wersji LUX z geartronic, 185KM.
Wyposazenie jest dosc bogate, z tego co przegladalem inne oferty to brakuje tylko szyberdachu (w sumie zbedny), navi i kamery cofania.
Moje cudo ma przeleciane 145000 mil, z pelna historia serwisowa, po wymianie paska jakies 30000 mil temu, ostatni serwis ok. 1000 mil. Jedyny problem, ktory zauwazylem to przedni lewy wahacz, a raczej tuleje na nim, co jest dosc czeste w volvo, trza to wymienic i bedzie git.
Autko mam dopiero tydzien, jazda jest nie porownywalnie wygodniejsza od mondeo, monedek byl z 2004 w wersji Ghia, bylem dosc sceptycznie nastawiony do geartronic, ale odziwo wszystko fajnie dziala, biegi zmienia plynnie i w opcji polautomat tez ciekawie sie smiga. Wszystko dziala jak nalezy, system audio jest naprawde fajny, myslalem ze ford ma dobry system, ale volvo ma lepszy Very Happy
Co mnie zaciekawilo, to brak kola zapasowego, nie wiem czy nie kupie dojazdowki na ebay i wrzuce w bagaznik, jakos ten kompresor mnie nie przekonuje.
Co zauwazylem jezdzac volvo, to to, ze zaczalem wolniej jezdzic, usadowilem sie w tym wielkim fotelu i oddaje sie przyjemnosci jazdy, do pracy ma jakies 70 km, 99% po autostradzie, tempomat na jeskies 110km/h, muzyka i spokojnie sie toczymy, co tam ze ludzie jada szybciej i wyprzedzaja, niech sobie smigaja. Zobaczymy jak to bedzie ze spalaniem, poki co na taki silnik to nie jest zle, sporo jazdy po miescie. Musze jeszcze opanowac zamki, jak zamknie sie automatycznie po rozpoczeciu jazdy, to po zatrzymaniu musze dwa razy pociagnac za klamke zeby otworzyc drzwi, a reszte musze recznie z przycisku na drzwiach otworzyc.

Pytanko, gdzie mozna znalezc wskaznik temperatury cieczy chlodzacej, jakos nigdzie nie widzem??
Ponizej fotki mojego Volviaka


_________________
Pozdrawiam
Lukasz

Jeżeli choć raz wzbiłeś się w powietrze, to już zawsze będziesz kroczył po ziemi z oczami skierowanymi w niebo.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S80 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo S80 »

Opinie o samochodach Volvo S80 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S80 ) Oceń swoje auto


VolvoV90

79 999

2018r.

242 000 km

pomorskie

VolvoV50

17 900

2011r.

232 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoXC 60

129 900

2018r.

79 000 km

mazowieckie

VolvoC30

14 900

2009r.

256 850 km

lubelskie

VolvoV40

79 900

2019r.

143 110 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System