Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo ) Volvo OPOCZNO nie polecam



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
novelisc

Czytelnik



Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDZKIE
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Lis 2014, 16:40
Temat postu:

Volvo OPOCZNO nie polecam


Witam
Chciałem przestrzec wszystkich którzy zamierzają kupić volvo w Opocznie(woj łódzkie) szczególnie na ulicy dworcowej. mam bardzo złe doświadczenia. Wystarczy pośledzić volvo z Holandii w sieci i widać jak oszukują na liczniku o prawie 200tys km. Wciskają kit ze firma rodzinna uczciwi żal ojciec i syn ściemniacze skoro takie dobre fury to niech nimi jeżdżą, a nie celica. Współczuję osobie która kupiła szare volvo s40 2004rok z przebiegiem około 177tys bo miało cofnięte z 313tys. Dla niedowiarków zdjęcia przed i po korekcie:

_________________
justice for all
Powrót do góry
Daniel101

Czytelnik



Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Sty 2015, 23:43
Temat postu:

Zapytanie w sprawie V50 z Honorataauto


Witam,

chciałbym zapytać czy ma Pan jakieś opinie na temat komisu Honorataauto z ulicy Kolberga 59 w Opocznie. Mają tam Volvo V50, którym jestem zainteresowany. Jestem ze śląska więc mam kawałek. Widzę, że też irytuje Pana panująca na naszym rynku motoryzacyjnym samowolka pośredników. Jeśli miał Pan styczność to reflektuję na opinię.

Pozdrawiam,
Powrót do góry
Daniel101

Czytelnik



Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Sty 2015, 23:44
Temat postu:

Podpinal link


http://otomoto.pl/volvo-v50-2-0-136km-lift-skora-gwarancja-C35391672.html
Powrót do góry
novelisc

Czytelnik



Dołączył: 21 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDZKIE
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Sty 2015, 00:35
Temat postu:

Re: ( Volvo ) Volvo OPOCZNO nie polecam


Witam
nie kupowałem tam żadnego auta, ale oglądałem kiedyś v40: odpalane z kabli, na zdjeciach nie bylo widac wgniecionego progu, i kopciło bardzo. kiedys kuzyn ogladal xc90 i bylo zgodne z opisem super stan wiec roznie to bywa. Szkoda, że nie ma mnie w opocznie w tym tygodniu to bym Panu zobaczył i wiadome byloby czy jechac Smile najlepiej spytac o "karpas" skoro z belgii i gwarantuja przebieg Smile
_________________
justice for all
Powrót do góry
lubiefilmy

Czytelnik



Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Góra
Posiadane auto: VOLVO S80
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 05 Lip 2016, 16:04
Temat postu:

VOLVO S40/V40 OPOCZNO


WITAM SERDECZNIE

CHCIAŁEM SIĘ PODZIELIĆ OPINIĄ NA TEMAT SAMOCHODÓW VOLVO OD HANDLARZY Z OPOCZNA DWORCOWA 1 ORAZ RZECZNA 4.


Nie wiem od czego zacząć. Może od tego że samochody z tych okolic są jedne z droższych jak nie najdroższe wśród konkurencji na rynku allegro i otomoto w Polsce. Kierując sie wyższą ceną oczekuje również jakości. Po umówieniu sie z Panem XXX zajechałem na miejsce. Okazało sie że nie posiada kilkanascie samochodów na sprzedaż tylko 7-8 sztuk ale to nic coś sie zajdzie. Pierwsze wrażenie negatywne było takie gdy Pan każdy z samochodów odpalał na kable jednym volvem bo tylko jede miało sprawną baterie. No ale może i przypadek. Wiec dalej: W dwóch samochodach zeszło powietrze. Moze zacznijmy od oględzin: Wiec tak samochody na zewnątrz prezentowały się znakomicie. Lakier w przepięknym stanie ale mógł być to efekt wosku nałożonego w celu uwidocznienia piękna lakieru. Wewnątrz samochodu piękna tapicerka przepiękna niczym nowa. I TOTYLE JESLI CHODZI O POZYTYWY. Teraz opiszę samochód jaki jest stan faktyczny: chodzi o wszystkie samochody volvo v40 jakie posiadał ten Pan oraz Pan z dworcowej 1. Zatem Lakier został wypicowany nawoskowany i wypolerowany. Koncówka tłumika została pięknie zamalowana minią by pięknie wyglądała a tłumik ledwo się trzymał. Felgi przepiękne jednak resory wypracowane bo samochód najedzając na nierownosci skakał aż kółeczka chowały sie pod błotnik. I najważniejsza część pod maską::: brak osłon na silniku, zazygany silnik olejem pod spodu i po bokach bo Pan własciciel zapytany czy mył silnik odpowiedział :A dlaczego miałbym nie myć. Choć śruby mocowania silnika i karoseri były oryginalne to juz osłowa miski olejowej ciekła w trzech z 6 aut a sama osłowa była przykrecona we wszystkich autach wkrętami do drewna do platikowych zaczepów karoserii pod samochodami. Z turbospręzarek po umyciu nadal wydobywały sie ilosci oleju, klimatyzacja nie działała w żadnym a w jednym rurka od klimy była dziurawa. Samochódy pordzewiałe spod spodu co moze swiadczyc o duzej wilgotnosci lub po powodzi. Samochody podkreslam z niemiec lub w wiekszosci z holandii. Następna sprawa: wewnątrz auta z zapalniczki wydobywały sie w jednym z aut mróki masa mrówek...ale jaja. w dwóch pozostałych nie działały centralne zamki, elektryczne szyby, czujniki parkowania, Luzy w zawieszeniu i mnostwo innych rzeczy...szkoda czasu na podróz w tamto miejsce Samochód ogólnie wypicowany każdy posiadał i posiada defekty a ogłoszenie a jego treść: VOLVO V40 STAN IDEALNY...WYRZUCIŁEM W BŁOTO OK 300ZŁ NA PALIWO BY SIE PRZEKONAĆ ŻE Z DALA NALEZY OMIJAĆ TAKIE MIEJSCA I TAKICH NIEODPOWIEDZIALNYCH LUDZI ....NIE POLECAM TEGO MIEJSCA W ŁÓDZKIM!!!
_________________
UWAGI GODNE PRZECZYTANIA
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 05 Lip 2016, 16:04
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo ) Dyskusje ogólne


VolvoS90

124 900

2017r.

82 028 km

kujawsko-pomorskie

VolvoS90

101 544

2017r.

85 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoV50

15 900

2008r.

226 000 km

mazowieckie

VolvoV50

19 900

2010r.

326 052 km

mazowieckie

VolvoV40

35 900

2014r.

284 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System