Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S80 ) Twałość tapicerki foteli a przebieg aut



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S80 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PAWEL_H

Czytelnik



Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: honda legend
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 25 Sty 2015, 21:41
Temat postu:

Twałość tapicerki foteli a przebieg aut


witam.

oglądając oferty volvo s80 zauważyłem, że auta które mają przejechane po 200 tys. mają zniszczoną i popękaną skórę na fotelach. czy to jest normalne? czy ta skóra jest taka licha, czy naprawdę wszystkie auta mają kręcone liczniki? nawet na szwedzkich serwisach jest taka sama sytuacja.
Jak to wygląda w waszych autach?
Powrót do góry
george242

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: VOLVO S80 2.4D5, VOLVO S60 2.4 Pb+LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lut 2015, 23:54
Temat postu:

Re: Twałość tapicerki foteli a przebieg aut


PAWEL_H napisał:
witam.

oglądając oferty volvo s80 zauważyłem, że auta które mają przejechane po 200 tys. mają zniszczoną i popękaną skórę na fotelach. czy to jest normalne? czy ta skóra jest taka licha, czy naprawdę wszystkie auta mają kręcone liczniki? nawet na szwedzkich serwisach jest taka sama sytuacja.
Jak to wygląda w waszych autach?


Moja volvina ma 230kk przebiegu i fotel kierowcy jest w nienagannym stanie. Owszem jest dosyć wygnieciony i widać nieco większe zużycie w porównaniu do innych foteli ale stan oceniłbym na db. Gdy kupiłem samochód na boczku fotela kierowcy puściły szwy więc trzeba było to zszyć.
Zanim kupiłem ten konkretny egzemplarz oglądałem kilkanaście innych o zbliżonym przebiegu, ale stan wnętrza pozostawiał wiele do życzenia. Samochody oglądałem ze znajomym mechanikiem pracującym w serwisie opla. Oglądaliśmy np. S60 z przebiegiem 210kk ale fotel kierowcy był tak zniszczony że nadawał się tylko do wymiany. Podczas rozmowy z właścicielem wyszło , że było kupione na pewnym autokomisie w dębicy. Mój mechanik kojarzył ten komis doskonale, bo dosyć często przywożą im na serwis opla auta do kręcenia licznika średnio o 100kk więc zdecydowanie odradził mi zakup tego S60.
Inna kwestia jest taka że jakość skóry i plastików w łosiach pozostawia wiele do życzenia w porównaniu np. do aut niemieckich półki średniej typu vectra. Zwróć również uwagę na gałkę lewarka zmiany biegòw, pokrętło do radia itp. U mnie było widać zużycie , a przebieg mam na pewno rzeczywisty.

Życzę więc owocnych poszukiwań i cierpliwości, bo znaleźć S80 w dobrym stanie to ciężki temat.
Ale jak już znajdziesz to nie będziesz żałował wyboru Very Happy
Pzdr.
_________________
george242
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S80 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo S80 »

Opinie o samochodach Volvo S80 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S80 ) Porady, problemy techniczne


VolvoV40

79 900

2019r.

143 110 km

warmińsko-mazurskie

VolvoV40

49 900

2015r.

88 000 km

wielkopolskie

VolvoV60

38 800

2013r.

150 000 km

małopolskie

VolvoS90

124 900

2017r.

82 028 km

kujawsko-pomorskie

VolvoV50

19 900

2009r.

227 214 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System