Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo ) Kilka pytań na początek przygody z Volvo



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hebdzior

Debiutant



Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: mazda 6
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 22 Paź 2017, 11:17
Temat postu:

Kilka pytań na początek przygody z Volvo


Witam szanownych forumowiczów. To mój pierwszy post na tym forum więc gdybym popełnił jakieś fopa z góry przepraszam i proszę o naganę. Tytułem wstępu powiem może że pomysł na volvo zrodził się w mojej głowie wczoraj kiedy to przeglądałem oferty sprzedaży samochodów zupełnie innej marki. Generalnie szukam kombi klasy średniej z silnikiem benzynowym a po wielu latach jeżdżenia motoryzacyjną przeciętnością chciałbym się przesiąść do PREMIUM i pomimo różnych opinii w tym temacie dla mnie Volvo jest marką premium. Wybór oczywiście padł na V60 z pierwszych lat produkcji czyli przed liftem i chciałbym zadać kilka pytań na jego temat tak na start żebym wiedział od czego zacząć poszukiwania. A zatem:

1. Jaka jest powszechna opinia o tym samochodzie?
2. Czy silnik T5 nadaje się dla zwykłego zjadacza chleba jeśli chodzi o koszty serwisu / utrzymania / spalania
3. Jaka kwota pieniędzy pozwala myśleć że to piękne czarne kombi z ogłoszenia nie wyjechało z fabryki jako srebrny
sedan?
4. Jak sprawują się skrzynie automatyczne w tym modelu tzn. bać się ich czy nie?
5. Jakie są typowe bolączki tego modelu?
6. Czy jest coś co powinienem wiedzieć decydując się na markę Volvo?

To chyba tyle na start. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Do wczoraj myślałem że wiem co chcę kupić dopóki nie zobaczyłem V60. Teraz wszystkie plany runęły i zaczynam przygodę z poszukiwaniami od nowa Smile
Dzięki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo ) Dyskusje ogólne


VolvoS60

21 900

2008r.

316 456 km

mazowieckie

VolvoS60

68 900

2015r.

153 606 km

mazowieckie

VolvoXC 60

76 900

2014r.

99 000 km

łódzkie

VolvoC30

14 900

2009r.

256 850 km

lubelskie

VolvoXC 60

143 800

2018r.

130 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System