Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo C70 & S70 & V70 ) Kluczyk, immobilizer nie działa.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo C70 & S70 & V70 ) Silnik Diesel -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Quba.p

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oleśnica
Posiadane auto: Volvo v70 2,4 163km Diesel
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 31 Paź 2018, 11:39
Temat postu:

Kluczyk, immobilizer nie działa.


Dzień dobry,

Jestem posiadaczem Volvo od miesiąca.

Volvo V70 2004r. 2,4 Diesel 163 km.

Dwa dni temu odwiozłem standardowo Syna do przedszkola z samego rana. Kiedy po pozostawieniu pociechy wracałem do auta z daleka zwrociły moją uwagę migające kierunkowskazy mojego samochodu. Otworzyłem auto wciskając guzik na moim fantastycznym kluczyku, samochód otworzył się, bez problemu odpaliłem i ryszułem przy czym na desce pojawił się komunikat krórego treści nie pamiętam( coś z napisam "alarm") Komunikat zgasł kiedy ruszyłem i chwile jechałem i już go nie było. Wroclem zostawiłem auto pod domem. Wszedłem do domu i zosrientowałem sie ze zostawiłem telefon w Volvo. Wracam........i juz nie moge otworzyć. Auto nie reaguje na kluczyk. NIc sie nie dzieje. W srodku nic sie pali zadna dioda nic.

Przez chwile chciałem otworzyc z kluczyka ale boje się ze alarm się właczy i bede sie meczył zeby go wyłączyć.

Być moze dla was ten temat jest oczywisty, byc może nawet był juz poruszany na forum ale nie moge sie tu ogarnąć jestem tu od wczoraj.

Jak mozecie to pomóżcie.

Pozdrawiam
_________________
Quba.p
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo C70 & S70 & V70 ) Silnik Diesel -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo C70 & S70 & V70 ) Silnik Diesel -układ chłodzenia-układ zasilania-układ napędowy oraz wydechowy.


VolvoC30

14 900

2009r.

256 850 km

lubelskie

VolvoV60 Cross Country

153 300

2019r.

49 376 km

podkarpackie

VolvoXC 70

43 500

2012r.

287 000 km

mazowieckie

VolvoXC 60

61 900

2014r.

257 000 km

świętokrzyskie

VolvoS80

25 900

2007r.

297 298 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System