Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo ) V70 gaz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) LPG forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilu500

Czytelnik



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: V70
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Paź 2009, 21:45
Temat postu:

V70 gaz


Mam pytanie, posiadam V70(272KM), noszę się z zamiarem montażu gazu ale słyszałem,że nie jest to możliwe w tym modelu...poradźcie więc czy mozna i czy warto(nie chcialbym ciągle jeździć do warsztatu).
Powrót do góry
Krako

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 172
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: VOLVO 850 GLT 2,4l 20v; S70 T5; 2 x VOLVO XC70 2,4 l TURBO
Piwa: 14/2
Wysłany: Pon 05 Paź 2009, 18:18
Temat postu:

Re: ( Volvo ) V70 gaz


Witam:) Domyślam się że jesteś autorem podobnej wiadomości na GoldenLine:) tam już nie chciało mi się poruszać tego tematu a raczej prowadzić burzliwej debaty na ten temat. Jeśli chodzi o gaz jestem jak najbardziej ZA. Do wszystkiego da się zamontować gaz(no prawie dizle odpadająRazz). Znam ludzi którzy do Jeep-a z V8 5,7 L zamontowali instalacje gazową i wszystko lata tak jak powinno:) Jak będzie Ci się auto zachowywało po zamontowaniu instalacji gazowej zależy od ekipy która montażu dokona. Oczywiście ważne jest by instalacja nie była pierwsza lepsza. Nie słuchaj tych bzdur na temat małej żywotności świec czy przewodów gdy śmigasz na gazie. Ja na jednej z moich instalacji mam zrobione jak się okazało ponad 150 kafli bez wymiany świec czy przewodów. Jeśli ktoś zgłosił się nie do tego warsztatu co trzeba a fachowcy założyli mu co założyli to niech ma pretensję do samego siebie a nie do instalacji gazowej:) Fakt faktem decyzja należy do Ciebie:) kilka dni temu do kolekcji VOLVO w mojej rodzinie dołączył kolejny XC70 który w ciągu najbliższych miesięcy z całą pewnością będzie zagazowany:)
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
gadu-gadu
wilu500

Czytelnik



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: V70
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Paź 2009, 09:30
Temat postu:

Re: ( Volvo ) V70 gaz


Krako napisał:
Witam:) Domyślam się że jesteś autorem podobnej wiadomości na GoldenLine:) tam już nie chciało mi się poruszać tego tematu a raczej prowadzić burzliwej debaty na ten temat. Jeśli chodzi o gaz jestem jak najbardziej ZA. Do wszystkiego da się zamontować gaz(no prawie dizle odpadająRazz). Znam ludzi którzy do Jeep-a z V8 5,7 L zamontowali instalacje gazową i wszystko lata tak jak powinno:) Jak będzie Ci się auto zachowywało po zamontowaniu instalacji gazowej zależy od ekipy która montażu dokona. Oczywiście ważne jest by instalacja nie była pierwsza lepsza. Nie słuchaj tych bzdur na temat małej żywotności świec czy przewodów gdy śmigasz na gazie. Ja na jednej z moich instalacji mam zrobione jak się okazało ponad 150 kafli bez wymiany świec czy przewodów. Jeśli ktoś zgłosił się nie do tego warsztatu co trzeba a fachowcy założyli mu co założyli to niech ma pretensję do samego siebie a nie do instalacji gazowej:) Fakt faktem decyzja należy do Ciebie:) kilka dni temu do kolekcji VOLVO w mojej rodzinie dołączył kolejny XC70 który w ciągu najbliższych miesięcy z całą pewnością będzie zagazowany:)
Pozdrawiam:)

Rozumiem, dzięki wielkie,zaczynam więc alcję zbierania opinii o warsztatach w Warszawie.... Very Happy
Powrót do góry
belix

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): WAWA
Posiadane auto: VOLVO V70 2.4B 2002R.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 21:35
Temat postu:

Re: ( Volvo ) V70 gaz


WITAM PANA
GAZ JUZ JEST????
Powrót do góry
piotrek764

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: xc90
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Gru 2010, 11:46
Temat postu:

Re: ( Volvo ) V70 gaz


Ostatnio zamontowalem w swoim xc90 2004r 273KM gaz marki BRC. Poczatkowo bylem sceptycznie nastawiony do montowania gazu ale zaryzykowalem i jestem naprawde szczesliwy. Koszty znacznie spadly, a przy dzisiejszych cenach benzyny roznica ta jest jeszcze bardziej odczywalna. Auto na gazie prowadzi sie bardzo plynnie. Wszystko dzieje sie automatycznie, nie musze nic kombinowac kiedy mam przelaczac na gaz tak jak to sie kiedys robilo Smile Cala instalacja zostala zamontowana w Energy Gaz Polska w Warszawie. Naprawde zrobili to profesjonalnie! Wszystko jest tak jak powinno byc, nie bylo problemow z terminem a ramach promocji dostalem do samochodu rewitalizant do silnika Smile Polecam!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 22 Gru 2010, 11:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
cwojdzik

Debiutant



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: volvo v70 2.4t 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Sty 2011, 00:45
Temat postu:

Re: ( Volvo ) V70 gaz


Witam ja tylko sprostuje kolegę który twierdzi że do disla nie można zamontować gazu o tuż można ale pytanie po co. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) LPG forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo ) LPG forum


VolvoXC 40

123 900

2020r.

85 000 km

mazowieckie

VolvoV60 Cross Country

153 300

2019r.

49 376 km

podkarpackie

VolvoV60

32 900

2013r.

298 000 km

pomorskie

VolvoV40

35 900

2014r.

284 000 km

mazowieckie

VolvoV50

17 900

2009r.

202 344 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System