Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
McMatthew

Debiutant



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz/UK

Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 04 Sty 2010, 01:53
Temat postu:

Uszczelki w drzwiach.


No panowie, mam takie pytanko. Czym najlepiej zregenerować uszczelki w drzwiach? bo troszku puszczają no i wilgoć w autku aż mi przednia szyba zamarza. Suche są strasznie, dziś je trochę natłuściłem no ale na dłuższą metę to nie pojedziemy raczej tak. Macie jakiś dobry sposób?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
ryba1977

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 208
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: volvo s-40 2.0d (model 2005r)
Piwa: 4/3
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 00:24
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.


jak masz wilgoć to nie wina uszczelek.po 2 nie smaruje się czymś tłustym na te mrozy.wymień uszczelki.
_________________
1234567890
Powrót do góry
komunikator tlen - status
McMatthew

Debiutant



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz/UK

Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 13:58
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.


Kolego, nie probuj na siłę pomagać. Skoro mówisz że to nie wina uszczelek to dlaczego nagle mówisz żeby je wymienić? a po drugie to nie ma aż takich mrozów. I po trzecie, tak wiem, że to wina uszczelek, jestem na 1000% pewny bo to widzę, jak mam nieraz mokre drzwi od kierowcy.
Powrót do góry
Tomek B

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 395
Skąd jesteś (miejscowość / region): Moss/Norwegia
Posiadane auto: Volvo v70 D5 2004 , volvo 760 turbo
Piwa: 85/0
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 16:10
Temat postu:

Re: Uszczelki w drzwiach.


McMatthew napisał:
No panowie, mam takie pytanko. Czym najlepiej zregenerować uszczelki w drzwiach? bo troszku puszczają no i wilgoć w autku aż mi przednia szyba zamarza. Suche są strasznie, dziś je trochę natłuściłem no ale na dłuższą metę to nie pojedziemy raczej tak. Macie jakiś dobry sposób?

Pozdrawiam.

Witam
Jesli cena nowych uszczelek nie jest "cena zaporowa" to ja po prostu wymienil bym je na nowe - najprosciej i masz pewnosc ze beda uszczelnialy tak jak powinny - na 100% !
Nie bardzo wiem co Masz na mysli mowiec o "regenerowaniu" ... jesli Chcesz je "ujedrnic" i zapobiegac przymarzaniu do karoserii - mozesz je natrzec silikonem ( olejek silikonowy w spreju + szmatka , "flamaster"z silikonem do uszczelek ) , choc nacieranie niewiele pomoze jesli uszczelki sa wytarte , ponadrywane lub kiepsko trzymajace sie karoserii.
Powrót do góry
McMatthew

Debiutant



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz/UK

Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 19:54
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.


Tylko problem że mieszkam w anglii i ciężko jest tutaj coś takiego wogóle dostać jak uszczelki. Będzie trzeba odwiedzić serwis jakiś a to już będzie większym kosztem. Takowy silikon znalazłem (na ebayu bo nigdzie indziej nie ma) zastosowałem i pomogło, ale co jak co uszczelki już należałoby wymienić bo tego wymagają.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 19:54
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Tomek B

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 395
Skąd jesteś (miejscowość / region): Moss/Norwegia
Posiadane auto: Volvo v70 D5 2004 , volvo 760 turbo
Piwa: 85/0
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 20:19
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.


McMatthew napisał:
Tylko problem że mieszkam w anglii i ciężko jest tutaj coś takiego wogóle dostać jak uszczelki. Będzie trzeba odwiedzić serwis jakiś a to już będzie większym kosztem. Takowy silikon znalazłem (na ebayu bo nigdzie indziej nie ma) zastosowałem i pomogło, ale co jak co uszczelki już należałoby wymienić bo tego wymagają.

Uszczelek pasujacych do Twojego autka nie kupisz nigdzie poza siecia serwisow volvo . Uszczelki drzwi musza ; po pierwsze miec odpowiedni profil a po drugie ich wygiecie musi byc dopasowane do ksztaltu otworu drzwi (w karoserii ) i do samych drzwi - uszczelka kupiona "na metry" i dopasowana ... nie da pelnej szczelnosci ... przynajmniej takie jest moje zdanie.
Sprawdz ceny uszczelek w ASO volvo tam gdzie mieszkasz - moga okazac sie byc nizsze niz w polsce.
Powrót do góry
McMatthew

Debiutant



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz/UK

Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 07 Lut 2010, 22:18
Temat postu:

Re: ( Volvo S40 & V40 ) Uszczelki w drzwiach.


No ja rozumiem, nie mialem nawet zamiaru kupowac z metra i dopasowywac. Szkoda pieniedzy na takie cos. Chyba bardziej oplaca sie jechac wymienic na uszczelki z prawdziwego zdarzenia i spac spokojnie niz zeby wymieniac co chwile i doksztalcac, bo nie przylegaja gdzies.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S40 & V40 ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S40 & V40 ) Nadwozie.

12) NR VIN »

VolvoXC 60

80 900

2014r.

99 000 km

łódzkie

VolvoV60 Cross Country

82 900

2018r.

101 000 km

mazowieckie

VolvoV90

79 999

2018r.

242 000 km

pomorskie

VolvoV60 Cross Country

153 300

2019r.

49 376 km

podkarpackie

VolvoInny

122 000

2018r.

189 200 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System