Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PANASONIC

Czytelnik



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): BIALYSTOK
Posiadane auto: VOLVO S60 2,4 d5 2005r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 20:34
Temat postu:

SRS-AIRBAG Service Urgent


Witam od ponad roku czasu jestem posiadaczem volvo s60 i nie narzekam az do momentu kiedy pojawil sie komunikat "SRS-AIRBAG Service Urgent. Zaznacze ze po uruchomieniu auta kontrolka czerwona ta od poduszki gasnie ale pojawia sie zolty trojkat.Auto nie bylo bite.Podlaczalem juz dwa razy pod dwa inne komputery i nie mozna tego usunac.Komputer pokazuje jakies kody;0DO,0D1 czy ktos wie cos na ten temat prosze o jakos podpowiedz z gory dzieki
_________________
VOLVO S60 2,4 d5 2005r
Powrót do góry
gadu-gadu
votec

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Racibórz
Posiadane auto: S60 D5 2004
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 23:13
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


przesuwałeś może fotele? czasami poduszki powietrzne zamontowane w fotelach tracą, podczas przesuwania foteli, na chwilę kontakt z komputerem, czego efektem jest błąd w systemie.
Zwykły serwis który nie specjalizuje się w naprawach Volvo nie posiada oprogramowania dzięki któremu można usunąć błąd, Volvo ma to do siebie iż potrzeba specjalistycznego oprogramowania którego na próżno szukać u zwykłego mechanika serwisujacego BMW AUDI czy np. FORDY
Powrót do góry
Tomek B

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 395
Skąd jesteś (miejscowość / region): Moss/Norwegia
Posiadane auto: Volvo v70 D5 2004 , volvo 760 turbo
Piwa: 85/0
Wysłany: Pon 11 Sty 2010, 00:00
Temat postu:

Re: SRS-AIRBAG Service Urgent


PANASONIC napisał:
Witam od ponad roku czasu jestem posiadaczem volvo s60 i nie narzekam az do momentu kiedy pojawil sie komunikat "SRS-AIRBAG Service Urgent. Zaznacze ze po uruchomieniu auta kontrolka czerwona ta od poduszki gasnie ale pojawia sie zolty trojkat.Auto nie bylo bite.Podlaczalem juz dwa razy pod dwa inne komputery i nie mozna tego usunac.Komputer pokazuje jakies kody;0DO,0D1 czy ktos wie cos na ten temat prosze o jakos podpowiedz z gory dzieki

Witam.
O wiele latwiej bylo by ustalic co autu dolega Gdybys odczytal te bledy Vida lub Vadisem , bo to co Napisales : 0D0 , 0D1 do niczego nie jest podobne. Jesli lampka gasnie a pojawia sie tylko komunikat (i lampka ostrzegawcza) winny moze byc sam modul wskaznikow - wtedy mialbys bledy diagnostyczne typu DIM-.... , a nie bledy systemu poduszek SRS-....
Pojedz do kogos kto ma VIDE lub po prostu do ASO i Bedziesz wiedzial gdzie szukac bledu
Powrót do góry
damianmielec

Debiutant



Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mielec
Posiadane auto: XC70 2.5T 2002
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 24 Mar 2010, 19:12
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


Witam, przesuwałem podczas jazdy fotel pasażera no i wyskoczył komunikat SRS-AIRBAG Service Urgent oraz kontrolka na desce rozdz. Poprawiłem styki i nic, czy jeśli wszystko łączy komunikat powinien sam zgasnąć?
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 01:23
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


damianmielec napisał:
Witam, przesuwałem podczas jazdy fotel pasażera no i wyskoczył komunikat SRS-AIRBAG Service Urgent oraz kontrolka na desce rozdz. Poprawiłem styki i nic, czy jeśli wszystko łączy komunikat powinien sam zgasnąć?
//////SRS-AIRBAG Service Urgent ////SRS-AIRBAG PILNA NAPRAWA
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 01:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mariucha

Debiutant



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Volvo S60 D5
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 10 Maj 2011, 09:48
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


U mnie było podobnie, wariujace kontrolki od długich i od pasa, do tego komunikat SRS air bag, znajomy elektryk wymontował zegary poprawił zimne luty, do tego naprawił bagażnik, który nie otwierał się z pilota. Po 500km wróciłem kontrolnie na sprawdzenie błędów i ........ NIC. Wreszcie wszystko jest jak powinno być. Koszt naprawy 200 zł, servis wcześniej zażyczył sobie za całość 2500zł, ponoć licznik był do wymiany :p.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo S60 »

Opinie o samochodach Volvo S60 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


VolvoXC 60

61 900

2014r.

257 000 km

świętokrzyskie

VolvoV50

19 900

2010r.

326 052 km

mazowieckie

VolvoV40

39 900

2014r.

221 000 km

śląskie

VolvoXC 60

129 000

2019r.

221 659 km

śląskie

VolvoS60

66 900

2015r.

153 606 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System