Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PANASONIC

Czytelnik



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): BIALYSTOK
Posiadane auto: VOLVO S60 2,4 d5 2005r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 20:34
Temat postu:

SRS-AIRBAG Service Urgent


Witam od ponad roku czasu jestem posiadaczem volvo s60 i nie narzekam az do momentu kiedy pojawil sie komunikat "SRS-AIRBAG Service Urgent. Zaznacze ze po uruchomieniu auta kontrolka czerwona ta od poduszki gasnie ale pojawia sie zolty trojkat.Auto nie bylo bite.Podlaczalem juz dwa razy pod dwa inne komputery i nie mozna tego usunac.Komputer pokazuje jakies kody;0DO,0D1 czy ktos wie cos na ten temat prosze o jakos podpowiedz z gory dzieki
_________________
VOLVO S60 2,4 d5 2005r
Powrót do góry
gadu-gadu
votec

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Racibórz
Posiadane auto: S60 D5 2004
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 10 Sty 2010, 23:13
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


przesuwałeś może fotele? czasami poduszki powietrzne zamontowane w fotelach tracą, podczas przesuwania foteli, na chwilę kontakt z komputerem, czego efektem jest błąd w systemie.
Zwykły serwis który nie specjalizuje się w naprawach Volvo nie posiada oprogramowania dzięki któremu można usunąć błąd, Volvo ma to do siebie iż potrzeba specjalistycznego oprogramowania którego na próżno szukać u zwykłego mechanika serwisujacego BMW AUDI czy np. FORDY
Powrót do góry
Tomek B

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 395
Skąd jesteś (miejscowość / region): Moss/Norwegia
Posiadane auto: Volvo v70 D5 2004 , volvo 760 turbo
Piwa: 85/0
Wysłany: Pon 11 Sty 2010, 00:00
Temat postu:

Re: SRS-AIRBAG Service Urgent


PANASONIC napisał:
Witam od ponad roku czasu jestem posiadaczem volvo s60 i nie narzekam az do momentu kiedy pojawil sie komunikat "SRS-AIRBAG Service Urgent. Zaznacze ze po uruchomieniu auta kontrolka czerwona ta od poduszki gasnie ale pojawia sie zolty trojkat.Auto nie bylo bite.Podlaczalem juz dwa razy pod dwa inne komputery i nie mozna tego usunac.Komputer pokazuje jakies kody;0DO,0D1 czy ktos wie cos na ten temat prosze o jakos podpowiedz z gory dzieki

Witam.
O wiele latwiej bylo by ustalic co autu dolega Gdybys odczytal te bledy Vida lub Vadisem , bo to co Napisales : 0D0 , 0D1 do niczego nie jest podobne. Jesli lampka gasnie a pojawia sie tylko komunikat (i lampka ostrzegawcza) winny moze byc sam modul wskaznikow - wtedy mialbys bledy diagnostyczne typu DIM-.... , a nie bledy systemu poduszek SRS-....
Pojedz do kogos kto ma VIDE lub po prostu do ASO i Bedziesz wiedzial gdzie szukac bledu
Powrót do góry
damianmielec

Debiutant



Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mielec
Posiadane auto: XC70 2.5T 2002
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 24 Mar 2010, 19:12
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


Witam, przesuwałem podczas jazdy fotel pasażera no i wyskoczył komunikat SRS-AIRBAG Service Urgent oraz kontrolka na desce rozdz. Poprawiłem styki i nic, czy jeśli wszystko łączy komunikat powinien sam zgasnąć?
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 01:23
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


damianmielec napisał:
Witam, przesuwałem podczas jazdy fotel pasażera no i wyskoczył komunikat SRS-AIRBAG Service Urgent oraz kontrolka na desce rozdz. Poprawiłem styki i nic, czy jeśli wszystko łączy komunikat powinien sam zgasnąć?
//////SRS-AIRBAG Service Urgent ////SRS-AIRBAG PILNA NAPRAWA
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 28 Mar 2010, 01:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mariucha

Debiutant



Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Volvo S60 D5
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 10 Maj 2011, 09:48
Temat postu:

Re: ( Volvo S60 ) SRS-AIRBAG Service Urgent


U mnie było podobnie, wariujace kontrolki od długich i od pasa, do tego komunikat SRS air bag, znajomy elektryk wymontował zegary poprawił zimne luty, do tego naprawił bagażnik, który nie otwierał się z pilota. Po 500km wróciłem kontrolnie na sprawdzenie błędów i ........ NIC. Wreszcie wszystko jest jak powinno być. Koszt naprawy 200 zł, servis wcześniej zażyczył sobie za całość 2500zł, ponoć licznik był do wymiany :p.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo S60 »

Opinie o samochodach Volvo S60 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo S60 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


VolvoV50

19 900

2010r.

326 052 km

mazowieckie

VolvoC70

44 990

2011r.

270 797 km

pomorskie

VolvoS90

101 544

2017r.

85 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoXC 60

80 900

2014r.

99 000 km

łódzkie

VolvoV50

18 900

2009r.

228 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System