Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z Holenderską instalacją gazową

postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - III generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harnaś

Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Audi A8 D2 4,2 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 17 Kwi 2010, 00:03
Temat postu:

Problem z Holenderską instalacją gazową

Mam opla corse 1,2 z 2003r.Kupiłem go od znajomego który nabył ten samochód w salonie jako nowy i żeby nie stracić gwarancji zamontował instalacje w salonie opla.Jest to jakaś dziwna Holenderska instalacja a koszt naprawy jest tragiczny.Padły dwa wtryski i parownik.Koszt w oplu ok 2000 zł.Nikt inny nie chce podjąć się naprawy ponieważ jest to jakaś bardzo rzadka instalacja.Proponowano mi abym zamontował całkiem nową z jakiejs normalnej firmy zostawiając butle i przewody.Koszt ok 1400 zł.Może jednak ktoś zna jakiś serwis który w miare tanio mógł by to zrobić.Będę naprawde bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
olkpawel

Debiutant

Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 17 Kwi 2010, 11:22
Temat postu:

HOLENDERSKA INSTALACJA LPG

WITAM! Kolego niejestem pewny czy to inst zamało info jak to co myśle to jest G3 inst trzeciej generacji .Ta instalacja jest już droda do zamontowania nowa kosztuje ok 6tyś dlatego są drogieczęści Sklep zczęscamihttp: //www.drypa.pl/index.php?iProduct=158&p=productsMore&sName=Reduktor---Parownik-Landi-Renzo-SE81-RED.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
harnaś

Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Audi A8 D2 4,2 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Maj 2010, 20:12
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Problem z Holenderską instalacją gazową

No to właśnie taka instalacja.Ktoś ją zamontował w nowym samochodzie żeby nie stracić gwarancji.A Opel tylko takie montuje.Dzwoniłem do tego sklepu który mi podałeś ale oni musieli by zobaczyć auto a to dla mnie zbyt daleko.Poza tym podali mi przykładowe ceny i zbytnio nie różnią się od cen w OPLU.(Bielsko-Biała WAWROSZ).Opel po podłączeniu stwierdził że parownik i dwa wtryski są do wymiany.Koszt OK 2500 zł.To jest dla mnie smieszne.Wszyscy doradzają mi montaż nowej.Ja jedznak traktuje to forum jako ostatnią deske ratunku.Może można to taniej dostać lub zastosować inne części.Bardzo proszę o kontakt.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - III generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: