Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo 460 ) problem z wskaźnikami volvo 460 1.8



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo 460 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slowikm

Czytelnik



Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ruda Śląska
Posiadane auto: Volvo 460 1.8 bz
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 06 Cze 2010, 13:03
Temat postu:

problem z wskaźnikami volvo 460 1.8


Witam .Mam volvo 460 1.8 b.niedawno zakupiłem i było kilka usterek które usunąłem a jednej nie umiem zlokalizować.mianowicie nie działaja wskaźniki paliwa i temp.cieczy chłodzącej.jedynie lampka rezerwy paliwa ok.co może być powodem ?bezpieczniki ok.jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o pomoc.[/b]
Powrót do góry
dj_sopel

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 297
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: volvo 850GLT 2.5L+LPG 20V automat
Piwa: 22/2
Wysłany: Nie 06 Cze 2010, 21:23
Temat postu:

Re: ( Volvo 460 ) problem z wskaźnikami volvo 460 1.8


masz prawdopodobniej trafione zegary albo cos z elektryka najlepiej jak bys sie skontaktowal z byłym włascicielem auta i sie zapytał czy chodziły mu wskazniki
Powrót do góry
Davidmusic

Czytelnik



Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: Volvo 460 GL 1.8 Kat
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Sie 2011, 08:04
Temat postu:

Wskaźniki


Witam.
Szczerze napiszę, że w moim Volvo 460 1.8 b. były zdrapane czarne tła zegarów, bo jakiś inteligent zanosił się z zamiarem zmiany na "sportowe - białe" do czego oczywiście nie doszło. Nie zauważył 2 małych czarnych śrubek na zegarze prędkościomierza i zdrapywał jakimś ostrym narzędziem. Byłem więc zmuszony dokupić takie czarne tło do zegarów. Problem polegał na tym, że nigdzie osobno nie mogłem dostać więc kupiłem do tego modelu od innej 460-tki kompletny panel z zegarami i wskaźnikami. Podczas wymiany musiałem zdjąć kierownice i nieźle się napociłem z przełącznikami zespolonymi od kierunkowskazów i wycieraczek ale ostatecznie zeszła. Po zmianie okazało się, że też mi nie działają te 2 wskazówki. Myślałem, że już dostałem taki uszkodzony panel ale rozebrałem znów i okazało się, że z tyłu panela wtyczka nie była do końca wciśnięta i jeden z pinów nie stykał się z blaszką w otworze. Po poprawieniu wtyczki wszystko mi zadziałało. Przy czym mam manie wkładania nieodpowiednich bezpieczników i spaliłem oświetlenie panela Razz Na szczęście ponaprawiałem szybciutko i działa Smile Polecam zerknąć na tył panela. Wszystkie wskaźniki są elektroniczne więc nie musisz się martwić o uszkodzenie jakiejś linki czy przewodziku. Proponuję nie dotykać żadnego ze wskaźników. Igły na których są osadzone potrafią się szybko łamać. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Oby to była taka błahostka.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo 460 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo 460 »

Opinie o samochodach Volvo 460 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo 460 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.

5) kody »
14) kody »

VolvoXC 60

132 900

2018r.

79 000 km

mazowieckie

VolvoV40

38 900

2014r.

184 672 km

śląskie

VolvoV60

38 800

2013r.

150 000 km

małopolskie

VolvoV90

79 999

2018r.

242 000 km

pomorskie

VolvoXC 90

155 900

2018r.

133 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System