Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo ) Wymiana radia/CD HU-803



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skalny

Debiutant



Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Milanówek
Posiadane auto: volvo v70
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 15 Cze 2010, 09:50
Temat postu:

Wymiana radia/CD HU-803


Witam, mam problem, jak zdemontować radio HU-803 i jak wyjąć płyty( samo jakoś nie chce oddać miele i miele i nic tylko ERROR). Czy po wymianie na inne HU-8-3 muszę wykonać jakieś dodatkowe czynności . Czy jest to operacja włożył/wyjął?
Powrót do góry
marek746

Dyskutant



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: volvo xc90
Piwa: 5/2
Wysłany: Sro 16 Cze 2010, 10:36
Temat postu:

Re: Wymiana radia/CD HU-803


skalny napisał:
Witam, mam problem, jak zdemontować radio HU-803 i jak wyjąć płyty( samo jakoś nie chce oddać miele i miele i nic tylko ERROR). Czy po wymianie na inne HU-8-3 muszę wykonać jakieś dodatkowe czynności . Czy jest to operacja włożył/wyjął?
miałem podobną sytuacje super elektryk 2 tyg mi grzebał w radiu a okazało sie że był podany zly kod a jakies ustrojstwo firmy motorola czip czy cos takiego po zablokowaniu niedaje sie uruchomic ponownie niestety musiałem wymienic całe radio po wyjeciu zapaliły sie kontrolki poduszek a z wyjeciem radia jest troche gimnastyki trzeba zdjąc najpierw panel od klimy dropiero brac sie za radio poszłem na łatwizne i wymieniłem w ASO nowe radio na gwaranci 2 lata+ wymiana 1000zł
Powrót do góry
zuoit

Dyskutant



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 79
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: VOLVO V70 2,4 D5, 2002, CHRYSLER GRANDVOYAGER 2,5CRD 2002r, FIAT DUCATO 2,5D, FORD TRANSIT 2,4D 2002r.
Piwa: 4/4
Wysłany: Sro 16 Cze 2010, 19:55
Temat postu:

Wymiana radioodtwarzacz


Wymieniałem radio ale nie jest to proste.Każde radio ma czip z kodem, aby go po wymianie uruchomić należy wgrać ten kod ( jakaś kombinacja numeru VIN ) . Można kupić z anglika ale do uruchomienia potrzeba magika. Ja robiłem to w Radomiu.Jeśli będziesz zainteresowany namiarami na gościa napisz : zuoit@vp.pl
Facet wgrywa również tanio jęz. polski do kompa.
Powrót do góry
skalny

Debiutant



Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Milanówek
Posiadane auto: volvo v70
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 20 Cze 2010, 10:29
Temat postu:

Re: ( Volvo ) Wymiana radia/CD HU-803


Witam, wczoraj miałem chwilkę czasu i postanowiłem wydłubać radio... chciałem przedewszystkim odzyskać płyty. Zrbiłem coś czego normalnie bym nie zrobił, ale skoro radio szło do wymiany. to cóż szkodzi w nim podłubać. WŁOŻYŁEM SZPATUŁKĘ PLATIKOWĄ W SZCZELINĘ CD I PODŁUBAŁEM. nacisnąłem EJECT i ...płytkę oddał, oddał wszystkie 4. Wyobrźcie sobie moje zdziwienie. Włożyłem drugi raz płytkę, tak żeby sparawdzić. EJECT i ....oddał. Co gorsza ... działa. NIC KOMPLETNIE NIE ROZUMIEM. Przeczyściłem - płyta czyśzcząca - i gra. Zobaczymy jak długo. Na razie spokój.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo ) CB Radio & Car audio, nawigacja, alarmy, komputery


VolvoV50

23 900

2012r.

232 198 km

mazowieckie

VolvoS90

101 544

2017r.

85 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoV60 Cross Country

82 900

2018r.

101 000 km

mazowieckie

VolvoV40

35 900

2014r.

284 000 km

mazowieckie

VolvoV50

19 900

2009r.

227 214 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System