Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo 440 ) stały plus na elektromagnesie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo 440 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoja

Czytelnik



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Volvo 440 GLE 1.7 1991
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Sie 2010, 01:35
Temat postu:

stały plus na elektromagnesie


Witajcie! Z góry zaznaczam, że się nie znam zbyt mocno więc proszę łopatologicznie. W skrócie mój problem wygląda tak :
problemy zaczęły się zimą z odpalaniem, auto raz paliło raz nie, pierwszy mechanik kazał mi wymienic akumulator (po poprzednim właścicielu), problem ucichł na tydzień, po czym auto w ogóle przestało kręcic, wymieniłam cały rozrusznik, 2msce spokoju i od nowa to samo -kolejny mechanik znów stwierdza rozrusznik na wykończeniu, lutuje zwoje, auto jeździ tydzień, historia się powtarza - rozrusznik do śmieci. Tym razem kupuję nowiuśki, kolejna ekipa wymienia, auto kręci bez zarzutu ok 1.5 msca, po czym bez ostrzeżenia od nowa to samo. Tym razem kolejny... stwierdza, że jest zwarcie, trzeba wymienić kostkę stacyjki i będzie elegancko. I faktycznie jest z tym, że tylko przez miesiac...
W pn wstawiam do kolejnego z niby super polecenia mechanika-elektryka, który po raz ... wymienia rozrusznik i niby usuwa zwarcie, które szło ze stacyjki. Dziś przyjeżdżam po auto, odpala 4razy z rzędu bez problemu, płacę po czym jadę do miasta, parkuję, wracam chcę odpalić i ...wiecie co dalej. Kontrolki przygasały, spod kolumny kierownicy zaczęło się kopcić, otworzyłam maskę również się kopci, pewne rozrusznik. Elektryk przyjeżdza, rozbiera stacyjkę i stwierdza, że czegoś takiego nie widział. Otóz elektromagnes podaje do stacyjki stałe dodatnie napiecie cokolwiek to znaczy. Błagam pomóżcie! Kocham to auto, poza tym, że moim zdaniem nie potrafią go właściwie zdagnozować, silnik zdrowy, nic nie cieknie, wymieniłam w styczniu całe zawieszenie łącznie z sankami, ma gaz, śmiga pięknie ale powoli zaczynam się poddawać...
Rolling Eyes
Powrót do góry
dj_sopel

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 297
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: volvo 850GLT 2.5L+LPG 20V automat
Piwa: 22/2
Wysłany: Pią 27 Sie 2010, 07:58
Temat postu:

Re: ( Volvo 440 ) stały plus na elektromagnesie


zoaj widze ze jestes z Łodzi i ja tez mam takie pytanie podjedz do mnie do warsztatu ja pracuje na ulicy przedzalnianej 8 mam na imie slawek moze ja postaram sie zerknac moze cos doradze popytam sie paru znajomych i pogowkuje podaje ci moj nr.tel.503023017 jak bys mial jakies watpliwosci
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo 440 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Volvo 440 »

Opinie o samochodach Volvo 440 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo 440 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


VolvoV60

28 900

2011r.

308 000 km

kujawsko-pomorskie

VolvoV50

16 900

2009r.

232 000 km

pomorskie

VolvoV60 Cross Country

82 900

2018r.

101 000 km

mazowieckie

VolvoV40

38 900

2014r.

184 672 km

śląskie

VolvoV60

38 800

2013r.

150 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System