Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo XC60 & XC90 ) Ściąganie w prawo + drgania na 2 biegu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo XC60 & XC90 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz399

Czytelnik



Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Volvo XC 90 D5 2016
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Cze 2020, 13:20
Temat postu:

Ściąganie w prawo + drgania na 2 biegu


Witam, od niedawna jestem posiadaczem VOLVO XC 90 rocznik 2016, silnik Diesel, AWD i mam pytania do bardziej zaawansowanych użytkowników:

1) Oczywiście mam do wymiany siłowniki klapy, tak stwierdził serwis VOLOVO - słyszałem że to częsta usterka w ym modelu, rozumiem że tego się nie naprawia tylko wymienia? Są jakieś zamienniki czy tylko oryginał?

2) Zauważyłam, że kiedy ruszam i auto jest na 2 biegu czuć jakby lekkie trzęsienie na boki, nie czuć tego na kierownicy tylko jakby z karoserii - uprzedzam że opony są ok. Co ciekawe kiedy przestawi skrzynie w tryb ręcznej zmiany biegów efektu nie ma Smile nie miałem czegoś takiego w żadnym aucie. Na innych biegach czy przy samym ruszaniu na jedynce to się nie dzieje tylko jakby pod koniec dwójki lub przy zmianie z 2 na 3 - trudno to wyczuć.

3) Ściąganie, przy prędkościach poniżej 100 km/h jest praktycznie niezauważalne, dopiero przy wyższych prędkościach kiedy np przy 140 km/h dodam gazu auto wyraźnie ściąga na prawo, bez dodania gazu praktycznie nie ma tego efektu lub jest minimalny, przy hamowaniu natomiast jedzie prosto bez zastrzeżeń.

Może ktoś podpowie co to może być? Może ktoś z Was miał taką sytuacje w swoim aucie?

Dziękuję i pozdrawiam, Tomek
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo XC60 & XC90 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo XC60 & XC90 ) Układ jezdny- układ hamulcowy-zawieszenie-układ kierowniczy


VolvoXC 60

127 777

2019r.

190 000 km

pomorskie

VolvoV60

99 900

2020r.

85 000 km

mazowieckie

VolvoS60

79 900

2018r.

117 603 km

śląskie

VolvoV40

49 900

2015r.

88 000 km

wielkopolskie

VolvoV60 Cross Country

82 900

2018r.

101 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System