Volvo

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Volvo XC60 & XC90 ) Serwis Volvo w Warszawie - dwa błędy do diagnozy, naprawy...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo XC60 & XC90 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mu_

Czytelnik



Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Volvo, XC90, AWD, 2.4D, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Maj 2021, 14:37
Temat postu:

Serwis Volvo w Warszawie - dwa błędy do diagnozy, naprawy...


Nie wiem czy to tu się pokazuje samoczynnie na podstawie wprowadzonych danych rejestracyjnych więc rzecz dotyczy:
Volvo XC90; 2.4D, AWD, 2005.
Po pierwsze chodzi mi o to, żeby serwis nie tylko powiedział mi coś co już sam wiem (z opisu błędu) ale rozszerzył tą wiedzę i usunął problem. Problemy są dwa. Jeden to świeci się na czerwono ikona "ciężarnej" Wink czemu towarzyszy informacja na wyświetlaczu o wymagającym naprawy błędzie poduszki oraz mam drugi komunikat System alarm repar demande. O pierwszym wiem tyle, że był jakoś dzwon nie naruszający struktury karoserii, co potwierdzają (sam dzwon) niektóre połamane plastiki. I teraz nie wiem czy poduszka wystrzeliła (gdyby nie to po co się wyświetla?) i czy była wymieniona samodzielnie czy po prostu ją wydłubali i tak sprawę zostawili, ani która poduszka i czy tylko jedna...
Przechodząc do meritum zadzwoniłem do któregoś serwisu i podali mi cenę za samą diagnozę poduszki od 250 do 500 złotych. Czy znacie jakiś serwis niekoniecznie formowy, który sprawę ogarnie ale nie w takiej cenie za samo tylko podpięcie się?
Pozdrówki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum VOLVO Forum Strona Główna -> ( Volvo XC60 & XC90 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Volvo XC60 & XC90 ) Elektronika/Elektryka/Komunikaty.


VolvoInny

94 900

2018r.

229 000 km

świętokrzyskie

VolvoXC 90

39 900

2011r.

322 695 km

pomorskie

VolvoS60

68 900

2015r.

153 606 km

mazowieckie

VolvoS90

119 800

2017r.

210 000 km

mazowieckie

VolvoV50

15 900

2008r.

226 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System